zonguldak’a doğru…

evet, bitti. mis gibi geçen bir yaz okulunun ardindan insan “iyi yaz okuluna kalmisim” diyor yahu? ya da demeye de bilir, bilemedim. tanitim günleri, dersler vs. derken bir anda geçiverdi. 3 günlük Antalya tatili ve güzel geçen finaller ile de keyifle sonlandi.

finallerin ardindan hafiften hasta olsam da mühim degil, geçer. lakin, her dönemin sonunda rüyalarima giren oda toplama mevzusu için bu kez de olumlu seyler söyleyemeyecegim. sevmiyorum yahu oda toplamayi. ühühüü…

neyse, yarin biraz daha iyi hissedip odami toplayacak enerjiye sahip olursam Zonguldak’a dönecegim. yine bir aylik bir dükkan macerasi beni bekliyor. saniyorum/umuyorum ki bu son olacak.. yasasin!

her ne kadar 1 hafta geçmeden sikilacagimi bilsem de, bu kez Zonguldak’i özledigimi itiraf etmeliyim (kendime). çok uzun zaman sonra ilk kez Zonguldak’a hevesle gidecegim. üstelik epey yorucu geçecek bir çalisma temposunun beni bekledigini bile bile. umarim bu hevesim kisa sürmez, Zonguldak eziyete dönüsmez, hayallerim suya düsmez.

bu arada, yan masadaki çogunlugu hatun kisilerden olusan insanlar yaklasik yarim saattir Murat isimli arkadaslarinin “milli” olmasi hakkinda konusuyorlar. ben de buradan Murat isimli arkadasi selamlamayi kendime bir borç bildim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir