Rock’n Coke 2009

Bugüne kadar hep ağustos sonunda ya da eylül başında gerçekleştiği için katılamadığım ve içimde ukde kalan Rock’n Coke festivalinin bu yıl 17-18-19 Temmuz tarihlerinde gerçekleşeceğini öğrendiğimde “bu kez ciguli bile gelse gideceğim!” demiştim. Ciguli gelmedi ama ben oradaydım.

Ben de festival işleri ile ilgilendiğimden, haliyle alana girer girmez organizasyon düzenini incelemeye başladım. Organizasyonu genel olarak beğensem de, ne yazık ki umduğumu bulamadım. Muhteşem sahnesi dışında Rock’n Coke’u diğer festivallerden ayıran bir şey yoktu. Muhtemelen mekan değişikliğinin de etkisiyle, katılımcı sayısı önceki yıllara göre azdı, ki bu benim hoşuma gitti =)

The Prodigy’nin sahnesi çok iyiydi. Keza Kaiser Chiefs ve Linkin Park da öyle. “Manga vs Cartel” merak ettiğim bir performanstı ve muhteşem olmasa da gayet eğlendim. Diğer gruplar ile çok ilgilenmedim zaten. Müzik dışında, eski arkadaşlara rastlamak ve yeni insanlarla tanışmak da yanımıza kar kaldı.

Rock’n Coke hakkında uzun uzun yazmak istemiyorum, cep telefonumla çektiğim 1-2 dandik fotoğraf ekleyeyim ve bu günlük burada son bulsun.

bu da bonus olsun =)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir